Witaj na BangkokAttractions!

Jestem Kamolchat, założyciel tego małego miejsca. Dorastając w Bangkoku, zawsze urzekała mnie tętniąca życiem atmosfera i niesamowita różnorodność tego miasta. Tak często, jak tylko mogłem, eksplorowałem tak daleko, jak pozwalał mi Skytrain, co doprowadziło mnie do niezliczonych kawiarni, restauracji i, co najważniejsze, wielu nowych przyjaciół.

W 2015 roku zdecydowałem się zamienić moją pasję do Bangkoku w coś realnego, tworząc BangkokAttractions. Chciałem podzielić się moją wiedzą i zapewnić podróżnym wgląd i wskazówki, aby każda podróż stała się niezapomnianym przeżyciem.

Nasza strona jest tworzona z miłością i zarządzana przez oddany zespół, który podziela mój entuzjazm do prezentowania tego, co najlepsze w Tajlandii Tajlandii. Na BangkokAttractions znajdziesz informacje o najnowszych trendach, niesamowitych miejscach docelowych i przewodniki o najlepszych sposobach podróżowania między tymi miejscami.

BangkokAttractions to coś więcej niż tylko strona internetowa; to hołd dla miasta, które mnie wychowało i celebracja gościnności Tajlandii. Pozwól nam być przewodnikiem po Twojej następnej przygodzie, a na pewno będziesz miał niezapomnianą historię do opowiedzenia znajomym.

Sawasdee ka i witaj w czarującym świecie Tajlandii!